067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en
Скупий платить двічі!

Скупий платить двічі!

07.04.2021 Категорія: Статті : 574 : 0

 До Вашої уваги наглядний приклад, як можна через свою недбалість залишитись без сімейного фото архіва!

 Місяць тому до нас звернувся клієнт з жорстким диском Seagate Barracuda ST3500320NS, з проханням відновити з диска інформацію.
Діагностика показала, що в диску є проблема з модулем трансляції (на просторах інтернету цю проблему ще називають "Муха ЦЦ"). На той момент клієнту була озвучена символічна ціна і по термінам роботи на протязі одного робочого дня можна було б відновити всю інформацію. Подумавши, клієнт вирішив забрати диск, і занести своєму знайомому, який ремонтує все, від телефона до автомобіля!

 Через місяць часу клієнт прийшов з цим диском знову до нас, і одразу при вході до нашого офісу сказав, що він вже погоджується на наші умови і готовий оплатити послугу відновлення інформації. На наше запитання, що робили з диском місяць часу, клієнт відповів, що з диском, ніхто нічого не робив!

 Підключивши диск до нашого обладнання, і подавши йому живлення ми одразу почули посторонні звуки з середини диска. Відкривши гермоблок жорсткого диск ми побачили як пошкоджений блок магнітних головок зпиляв поверхню пластин, на яких зберігалися сімейні світлини.

Відновити інформацію з цього диска вже неполучиться ніколи!!!

Seagate Barracuda ST3500320NS

 Важливо зрозуміти, що відновлення інформації - це не похід в барбершоп і навіть не ремонт комп’‎ютера. Волосся через місяць-два знову відросте, ПК можна занести до доброго комп’‎юторщика і він підніме його з того світу і дасть йому друге життя! А ось з невірним вибором спеціаліста для відновлення інформації, другої спроби вже може і не буде ніколи!

Завжди робіть резервні копії своєї цінної інформації, на декількох носіях!

Якщо ж Ви вже втратили доступ до Вашої інформації, звертайтесь до нас, ми Вам допоможемо її відновити!

Залишити коментар
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале

* - поля, обов’язкові для заповнення