067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en

Відновлення даних з Memory card (карти пам'яті)

  Нашій компанії досить часто доводиться рятувати репутацію фотографів, відеооператорів, у яких картка пам'яті виходить з ладу під час або після зйомки весілля, дня народження або будь-якої іншої урочистості. Як потім сказати клієнту, що його фото або відео з весілля або дня народження пропало на завжди? Для фото-відео оператора це страшний сон, який може бути для нього реальністю, АЛЕ тільки не у нас. Ми не дозволимо карті пам'яті зіпсувати Вам репутацію. Якщо Ви потрапили в подібну ситуацію, звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам відновити необхідний матеріал.

Виробники 

  Надаємо послуги з відновлення даних з карт пам'яті різних виробників: ADATA, Advance, Corcair, Epik, Goodram, Iconix, Lenyes, RIDATA, Remax, SanDisk, Smare, Sony, Sunroz, Targus, Teamelite, Transcend, Verbatim, Vitol, Verico, Tranyco , Toshiba, Team, T&G, Strontium, SmartBuy, Silicon Power, Samsung, Rasberry, Patriot, Kingston, Hoco, Exceleram, Craftmann, Apacer, APC, 3BC і т.д, також досить часто до нас на операційний стіл потрапляю китайські карти пам'яті (No name) які також успішно відновлюються в нашій компанії.

Відновлення інформації з карти пам'яті

Стандарти 

  Відновлюємо фото і відео матеріали з таких стандартів: Secure Digital (SD), MicroSD, microSDHC, microSDXC, SDHC, SDXC, Memory Stick (MS), Multi Media Card (MMC), RS Multi Media Card (RS MMC), Smart Media, Trans Flash, xD-Picture Card, XQD.

Класи карт пам'яті

  Всі карти пам'яті діляться на такі класи: Class 2, Class 4, Class 6, Class 10, UHS-I (U1), UHS-I (U3), UHS-II (U3), UHS-III (U3), V30, V60, V90 і незалежно від її класу всі вони підлягають відновленню даних. Чим вище клас у карти пам'яті тим швидше у неї буде працювати запис / читання інформації. Фотографи та відео оператори завжди прагнуть придбати картку з вищому класом - з нею комфортніше і швидше працювати.

PC-3000 Flash відновлення карти пам'яті

Програмно-апаратний комплекс для відновлення пошкоджених карт пам'яті

  Але як показує наша практика, чим простіше картка, тим вона довше буде служити своєму господареві, і не підводити його під час зйомки.

  З кожним роком обсяги карт пам'яті збільшуються в геометричній прогресії, ми відновлюємо дані з них не залежно від їх обсягу: 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256, 512, 1024 гігабайт.

Види пошкоджень Memory card (карти пам'яті)

- Фотоапарат або ПК пропонує відформатувати карту пам'яті.
- Камера або компютер повідомляє, що карта пошкоджена.
- ПК не розпізнає карту як пристрій.
- При копіюванні файлів картка зависає.
- Карта пам'яті не форматується / не видаляються файли.
- Memory card розпізнається невірним об'ємом 0, 4, 8 мб і т.д.
- Пошкоджений корпус пристрою.
- Карта побувала в воді.
- Випадково відформатували.

Як показує наша практика, практично у всіх цих випадках інформацію можливо відновити. Головне не експериментувати з нею після того як вона вийшла у Вас з ладу.

Важливо!

  Не ускладнюйте ситуацію, що склалася. Відмовтеся від ідеї самостійно відновити дані, оскільки непрофесійні дії будь-якого характеру можуть тільки ускладнити ситуацію або зробити процес відновлення абсолютно неможливим.

keyboard_backspace Список всіх послуг
Відновлення інформації з карти пам'яті
Ціна:
від 400 грн.

Замовити консультацію