067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en
Відновлення документів, фото, відео з флешки (USB Flash Memory)

Відновлення документів, фото, відео з флешки (USB Flash Memory)

05.06.2019 Категорія: Статті : 1272 : 0

З недавніх часів напівпровідникові накопичувачі Flash Memory, іншими словами - флешки, повністю витіснили дискети і поступово відкинули на задній план лазерні диски. Зручна конструкція (друкована плата, з'єднувальні елементи, штекери) і великий обьєм - зробили свою справу. Великий обсяг інформації, що зберігається і компактний дизайн роблять флешки зручними в повсякденному використанні. В основу даного винаходу поклали флеш-пам'ять. USB-інтерфейс вдало поєднує його з іншими пристроями і працює з усіма операційними системами. Основні функції: зберігання інформації, резервне копіювання, перенесення файлів. Флешка зберігає дані, які в силу різних причин можуть бути втраченими і, як на зло, записаними в одному екземплярі.

Відновлення документів, фото, відео з флешки

Основні причини втрати інформації з флешок 

 Відновлюючи інформацію з флешок, важливо розуміти те, що процес відновлення досить трудомісткий. Вимагає навичок і знань. Головна причина - характер зберігання інформації, а саме - кілька мікросхем незалежній пам'яті в одному пристрої.

Найпоширеніші випадки втрати інформації таких носіїв:

1. Виникають в результаті неправильного вилучення накопичувача, форматування і видалення файлів або логічного розділу.

2. Апаратні збої, в тому числі і наявність несправного контролера

3. Найчастіше ми зустрічаємося з ушкодженнями механічного характеру:

4. Пошкодження роз'єму несправність плати вплив вологи або тепла

 Дуже часто, власники флешок при найменшому збої, готові викинути носій, помилково думаючи, що він не піддається відновленню документів, фото, відео. Не поспішайте прощатися! Фахівці компанії Lviv Data Recovery роблять відновлення даних не тільки після форматування. Ми усуваємо серйозні несправності, пов'язані як з логічними так і з фізичними збоями накопичувача.

 Оперуючи повним набором технічних і програмних засобів, таки як ПАК PC-3000 Flash. Він ефективний у разі, коли штатний інтерфейс безсилий і розроблений спеціально для відновлення даних твердотілих накопичувачів. В даному комплексі використовується власна технологія прямого доступу до мікросхем флешки шляхом випаювання і зчитування інформації. Якщо навіть контролер перебувє в несправному стані, дані відновляться в будь-якому випадку.

 Для отримання більш конкретної інформації, ви можете зв'язатися з нашими майстрам за номером, вказаним на нашому сайт.

Залишити коментар
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале

* - поля, обов’язкові для заповнення