067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en

Відновлення даних з SSD диска

  Відновлюємо інформації з SSD (Solid State Drive) накопичувачів за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення і програмно-апаратних комплексів. SSD диски досить надійні носії інформації. Однак і вони не захищені від пошкоджень і в один момент дають збій, що тягне за собою втрату цінної інформації. Ми завжди готові допомогти Вам відновити втрачені фото, відео, документи, музику і тд. 

Види носіїв

Працюємо з усіма типами інтерфейсів SATA, PATA, mSATA, M.2 (NGFF), M.2 PCIe NVMe/АHCI, LIF, ZIF, NVMe, USB, Apple Macbook, PCI-Express, PCIe x16 и SATA Express ємністю: від 64 Гб до 2 Тб.

Відновлення інформації з SSD дисків

Виробники SSD

 Ми успішно відновлюємо інформацію з SSD дисків: GoodRAM, Micron, Samsung, Golden Memory, SanDisk, Apacer, Transcend, Western Digital, Intel, Silicon Power, Leven, Corsair, Patriot, ADATA, Digital, Crucial, AFOX, Palit, Colorful, Dell, Hitachi, Hynix, Intenso, LaCie, Lite-on, Netac, Toshiba, PNY, Pioner, Biostar, Platinet, Plextor, ShineDisk, Team, Kingston, OCZ, Gigabyte, AMD, Crucial, Geil, HP (Hewlett Packard ), RunCore, G.Skill, Seagate.

Відновлення інформації з SSD диска

Файлові системи

 Файлові системи SSD, з яких відновлюємо інформацію - NTFS, FAT, APFS, ReiserFS, VMFS, HFS +, UFS1 / 2, exFAT, EXT2 / 3/4, XFS, DHFS4.1, WFS0.4 і образами віртуальних машин VHDX, VMDK, VHD, DMG.

SATA mSATA M.2 SATA M.2 PCIe NVMe/АHCI PCIe x16 Apple Macbook LIF, ZIF PATA

Відновлення можливе в наступних випадках

- Випадково відформатували SSD, або його розділ.
- Встановили систему в невірний розділ.
- Пошкодження файлової системи.
- Пошкоджені сектора SSD.
- Пошкоджений контролер SSD.
- Наслідки вірусної атаки.
- SSD диск був "залитий"/"намочений".
- Випадкова ініціалізація диска.
- Руйнування таблиці розділів.
- Шифровані розділи програмами Bitlocker/VeraCrypt.
- Пошкодження службової інформації SSD.
- Очищення кошика диска.
- Випадкове видалення файлів/папок.
- Зняття пароля з SSD.

Відновлення інформації з SSD диска

Як що Ваш носії вийшов з ладу і Вам потрібна з нього інформація, звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам повернути Вашу втрачені данні.

Важливо!

  Не ускладнюйте ситуацію, що склалася. Відмовтеся від ідеї самостійно відновити дані, оскільки непрофесійні дії будь-якого характеру можуть тільки ускладнити ситуацію або зробити процес відновлення абсолютно неможливим. Робота по відновленю даних вимагає лише використання спеціального обладнання та кваліфікованого досвідченого фахівця.

keyboard_backspace Список всіх послуг
Відновлення інформації з SSD диска
Ціна:
від 800 грн.

Замовити консультацію