067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en
Відновлення файлів з SSD диска

Відновлення інформації з SSD диска

05.06.2019 Категорія: Статті : 1059 : 0

 Щоб зберегти різні дані на ноутбуках, комп'ютерах використовують SSD накопичувачі. Такий варіант зберігання інформації зручний і виправданий. Мінімальний розмір і гідні показники ємності зіграли вирішальну роль. Однак, навіть самому досвідченому користувачеві загрожує втрата інформації з накопичувача. До найчастішим причин втрати даних відносять:

Відновлення інформації з SSD диска

1. Форматування (цілеспрямоване або ж випадкове)

2. Збої в роботі програмного забезпечення

3. Механічний вплив і пошкодження

4. Пошкоджені електронні схеми (внаслідок перепадів напруги)

 Бувають випадки, коли вилучену інформацію важливо відновити в лічені години. Ми радимо не займатися саме діагностикою і ремонтом. Оптимальне рішення проблеми - звернення до досвідченим майстрам, які використовують сучасні програмно-апаратні комплекси для відновлення даних.

 Відновлення даних з SSD здійснюється за допомогою спеціалізованих комплексів. Наприклад програмний комплекс PC-3000 SSD допоможе діагностувати і відновити працездатність твердотільних накопичувачів SATA, PATA, mSATA, M.2 (NGFF).

Що робить PC-3000 SSD:

1. Відновлює дані, завантажує вміст
2. Емулює роботу транслятора
3. Знімає блокування SSD
4. Зчитує содержимое мікросхем пам'яті SSD
5. Відкриває доступ до вмісту
6. Діагностує

 Існує багато відмінностей між твердотільними SSD і вже знайомими нам жорсткими дисками. На зміну пластин і голівкам прийшли флеш-чіпи.

 Серед інженерів і програмістів існує думка, що SSD диски досить підступні. Особливо, коли необхідно відновити інформацію. Причиною всьому - фонова система очищення сміття. Носій SSD виробляє безперебійну очистку блоків зайвих файлів за допомогою команди TRIM. З кожним видаленням або форматуванням диска, запускається її механізм. При цьому збирач сміття працює в автоматичному режимі і очищає простір диска в будь-який час, яке неможливо передбачити і тим паче запобігти.

Залишити коментар
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале

* - поля, обов’язкові для заповнення