067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en

Відновлення даних з HDD (жорсткого диску)

 На жаль, жорсткі диски (hard disk drive) не найнадійніші пристрої для довготривалого зберігання інформації. Вони не захищені від поломок і нерідко дають збій, що призводить до втрати інформації або проблеми з доступом до файлів і розділів. Вирішення таких завдань - справа наших майстрів, які готові взятися за відновлення Ваших втрачених даних. Відновлюємо інформацію з жорстких дисків на професійному обладнанні та за допомогою сучасного програмного забезпечення.

Відновлення інформації з жорсткого диска Western Digital

Відновлення інформації можливе у таких випадках:

- Випадково відформатували жорсткий диск, розділ.
- Встановили ОС не на той розділ.
- Після удару або падіння ноутбука, нетбука, зовнішнього диска.
- Файлова система пошкоджена.
- Наявність Bad секторів HDD.
- Пошкодження блоку магнітних головок.
- Вихід з ладу електроніки / контролера HDD.
- Після вірусної атаки.
- HDD має проблеми трансляції.
- Заклинило двигун диска.
- Випадкова ініціалізації диска (відеореєстратора).
- Руйнування таблиці розділів.
- Шифровані розділи жорсткого диска Bitlocker / VeraCrypt.
- Пошкодження службової інформації HDD.
- Очищення "кошика".
- Випадкове видалення файлів / папок.
- Зняття пароля жорсткого диска.

  Великий склад дисків донорів, дозволяє нам зробити відновлення Вашої втраченої важливої інформації в максимально короткі терміни! 

Відновлення інформації з жорсткого диска

Перестановка блока магнітних головок в жорсткому диску Western Digital

УВАГА! Важливо!

  При найменших проявах проблем із ініціалізацією чи з неуспішним зчитуванням інформації - не ускладнюйте ситуацію, що склалася з жорстким диском. Якщо у Вас є підозри на справність роботи накопичувача - будь-які спроби реанімувати вінчестер будуть призводити лише до того, що накопичувач швидше вийде з ладу. Чим швидше Ви звернетесь до кваліфіковиних спеціалістів із досвідом та відповідним обладнанням, тим більше шансів на вдале відновлення важливої інформації з "харда". Якщо Ви не впевнені у своїх діях - зверніться до спеціалістів. Багатократні спроби відновити роботу диску чи звернення до невідомих "майстерень" без відповідного обладнання можуть мати незворотні наслідки. Ми неодноразово стикались із ситуацією, коли багатократні спроби НЕспеціалістів відновити інформацію, призводили до того, що з`являлись фізичні дефекти на поверхні пластини. В таких випадках інформація втрачалась назавжди.

Пошкоджений жорсткий диск

На фото зображено жорсткий диск з "запилом" на пластині. Відновленю не підлягає!

  Увага, при подряпинах і "пилянні"  поверхні магнітної пластини - шанси на успішне відновлення інформації дуже примарні. Відмовтеся від ідеї самостійно відновити дані з вінчестера, оскільки непрофесійні дії будь-якого характеру можуть тільки ускладнити ситуацію або зробити процес відновлення абсолютно неможливим. Наявність сторонніх звуків в процесі роботи з носієм, поява bad-блоків вимагає лише використання спеціального обладнання та кваліфікованого досвідченого фахівця.

Програмано - апаратний комплекс PC-3000 

Програмно-апаратний комплекс PC-3000 для відновлення інформації з цифрових носіїв

Інтерфейс

  Працюємо з усіма типами носіїв: SATA, IDE, SCSI, SAS, USB, eSATA, ZIF від нетбуків, ноутбуків, комп'ютерів, зовнішніх / переносних дисків і RAID масивів і мережевих сховищ NAS, Q-NAP, JBOD / Spanned, DVHD.

Відновлення інформації з вінчестера

Виробники HDD

  Успішно відновлюємо дані з жорстких дисків: Seagate, Western Digital, Maxtor, Samsung, Fujitsu, Toshiba, Hitachi, Quantum, ADATA, Apaser, Didgital, Freecom, Goodram, LaCie, Silicon Power, Transcend, TrekStor, Verbatim, I.norys, HP, Dell тощо та будь-яких формфакторів - 3.5 ", 2.5", 1.8 ", 1.0".

Відновлення інформації з жорсткого диска Seagate, Western Digital, Maxtor, Samsung, Fujitsu, Toshiba, Hitachi, Quantum, ADATA, Apaser, Didgital, Freecom, Goodram, LaCie, Silicon Power, Transcend, TrekStor, Verbatim, I.norys, HP, Dell

Файлові системи

   Ми можемо професійно відновити інформацію з файлових систем -  NTFS, FAT, APFS, ReiserFS, VMFS, HFS +, UFS1/2, exFAT, EXT2/3/4, XFS, DHFS4.1, WFS0.4 і образів віртуальних машин VHDX, VMDK, VHD, DMG.

Важливо!

  Не ускладнюйте ситуацію, що склалася. Краще відмовтитись від ідеї самостійно відремонтувати пристрій, оскільки непрофесійні дії будь-якого характеру можуть тільки ускладнити ситуацію або зробити процес ремонту чи відновлення абсолютно неможливим. Наявність сторонніх звуків в процесі роботи з носієм, поява бед-блоків вимагає використання лише спеціального обладнання та кваліфікованого досвідченого фахівця.

 

keyboard_backspace Список всіх послуг
Відновлення інформації з HDD (жорсткого диску)
Ціна:
від 600 грн.

Замовити консультацію