067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en
Відновлення даних з сервера, RAID масиву

Відновлення даних з сервера, RAID масиву

05.06.2019 Категорія: Статті : 1140 : 1

Ласкаво просимо в світ, де відроджується інформація!

 З метою збільшення швидкості обміну даними дискової системи було прийнято рішення про створення надлишкового масиву незалежних дисків. Інакше це - RAID. Redundant Array of Independent Disks є апаратні і програмні технології, за допомогою яких підвищується рівень надійності зберігання даних. За останні роки такі системи використовуються повсюдно, в тому числі і в домашніх комп'ютерах і в материнських платах.

 RAID масиви досить функціональні. Записуючи файли на таку систему, будьте готові до того, що інформація буде розбиватися на кілька потоків, кожен з яких записується на свій диск. Швидкість запису рівносильна швидкості зчитування. Потік даних перебуває на окремих копіях, це збільшує гарантію збереження файлів, і веде до їх надмірної кількості.

Відновлення даних з сервера, RAID масиву

 Деякі диски RAID можуть використовуватися для роботи з контрольними сумами даних. Ця функція збільшує гарантію стовідсоткового відновлення втраченої інформації.

Втрата даних. Алгоритм дій

 Якщо ви запідозрили втрату даних, то комп'ютер насамперед почне видавати повідомлення контролера. Всі пристрої зберігання інформації можуть давати збої з двох основних причин. Це фізичні та логічні помилки. Як їх розпізнати? Різно рівневі масиви будуть представлятися не відформатовані, будуть виводити інформацію з пропозицією заміни несправних дисків. Новий вінчестер відтворить дані і відновить фізичну і логічну несправність.

 Існує ще одна проблема, яка веде до втрати даних на RAID. Це його руйнування. Контролер просто перестає отримувати повідомлення системи, вимагаючи заміни. Відновити роботу масиву даних доцільно тільки за допомогою спеціальних програмних комплексів і професійної оцінки характеру поломки.

 Правильно відновити дані з пошкоджених RAID допоможе Вам наша компанія, за допомогою - комплексу PC-3000 Express RAID. Як він працює: спочатку програма переглядає диски масиву, потім здійснює пошук, знаходить об'єкти і відновлює файли. Комплекс працює синхронно на всіх дисках і зберігає послідовність stripes.

Наш досвід - ваш успіх

 Трудомісткий процес відновлення інформації з RAID вимагає особливого ставлення і спеціальних навичок. Досвід наших інженерів, програмістів дасть можливість відновити інформацію швидко і якісно. Ми надаємо широкий спектр послуг з відновлення втраченої інформації з будь-яких масивів. На нашому сайті компанії ви можете ознайомитися з переліком послуг, що надаються.

Коментар
Сергей (Харьков) 2017-04-12 11:57:00

Успеха в деле создания малошумящего усилителя удалось добиться исследователям из университета Аальто!

Залишити коментар
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале

* - поля, обов’язкові для заповнення