067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en
Відновлення фото та відео з карти пам'яті фотоапарата або телефона

Відновлення фото та відео з карти пам'яті фотоапарата або телефона

05.06.2019 Категорія: Статті : 1081 : 0

 Пристроїв для зберігання інформації дуже багато. Серед них не останнє місце займають карти пам'яті .Карта пам'яті - це універсальний знімний носій, який обробляє і зберігає значний обсяг даних.

Відновлення фото та відео з картки пам'яті фотоапарата або телефона

 Ми цілком довіряємо нашим картками і зберігаємо на них важливі фото та відео. Але трапляються збої, які призводять до втрати інформації. До недавнього часу пошкоджені карти пам'яті просто утилізували. Сьогодні ж, в силу стрімкого розвитку програмного забезпечення, відновити втрачену інформацію з флеш-накопичувача стає досить просто. Фахівці нашої компанії вітають комплексний підхід в процесі відновлення даних. Запорука успішного відновлення інформації - сучасні аналітичні рішення відновлення із застосуванням сучасних технологій. Такими є інноваційні комплекси, які пропонує компанія ACE Lab.

 Багаторічний досвід роботи в сфері програмно-технічного обслуговування дозволяє нам стверджувати, що відновити інформацію з пошкодженого носія без спеціалізованого обладнання не можливо. Насправді все в складності зчитування мікросхем пам'яті і побудові образу.

Типи пошкоджень карт пам'яті, які ведуть до втрати інформації

 Ні для кого не секрет, що сучасні карти пам'яті користуються великим попитом у споживачів. По-перше, вони досить компактні, зручні в застосуванні і можуть вміщати великий обсяг інформації. По-друге, важливі файли завжди знаходяться під рукою. Часте використання, багаторазове підключення і відключення таких накопичувачів, призводить до збоїв. І отримати доступ до важливих файлів буває просто неможливо. Навіть з огляду на той факт, що пам'ять твердотільних носіїв набагато надійніше інших, неприємності все ж трапляються.

Найпоширеніші проблеми, що ведуть до втрати інформації на картах пам'яті:

1. Помилки логічного характеру (неправильне вилучення пристрою)
2. Механічний вплив і потрапляння вологи
3. Некоректне підключення пристрою, USB-кабелів, іншими словами - електричний вплив
4. Дія статичної електрики, збої в роботі контролера або збій пам'яті

Важливо!

  Не ускладнюйте ситуацію, що склалася. Відмовтеся від ідеї самостійно відновити дані, оскільки непрофесійні дії будь-якого характеру можуть тільки ускладнити ситуацію або зробити процес відновлення абсолютно неможливим.

Залишити коментар
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале

* - поля, обов’язкові для заповнення