067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en
Відновлення інформації з флешки і карти пам'яті

Відновлення даних з флешки і карти пам'яті

15.08.2019 Категорія: Статті : 1951 : 0

 У сучасному світі найважливішою частиною життя людини є інформація - документи, зображення, аудіо- та відео файли та інше. Все це використовується для роботи, дозвілля або освіження спогадів про різні події. Накопичення даних відбувається на вбудованих або портативних носіях.

Відновлення інформації з флешки та карти памяті

Характеристики накопичувачів

 Переносні пристрої, що запам'ятовують - Memory Stick, XD Picture Card, USB-флешки, SD і microSD карти пам'яті зручні тим, що відкривають доступ до інформації з будь-якого гаджета, будь то планшет або персональний комп'ютер. Всі портативні накопичувачі відрізняються інтерфейсом, або швидкістю передачі даних. Найбільш поширені - USB-флешки - можуть мати параметри USB 2.0, USB 3.0 і micro-USB, а карти пам'яті SD більш варіативні і діляться на такі категорії:

- DS

- HS

- SDR 

 Незалежно від інтерфейсу і способу підключення до гаджету, принцип роботи накопичувачів один - записування інформації у вигляді позитивної напруги через транзистор з плаваючим затвором.

Як відновити втрачені дані

 Втратити інформацію з флешки так само легко, як і записати її туди. Причини можуть критися в людському факторі - дані можна випадково видалити або форматувати флешку, інформація може перестати відображатися або сховається.

 Грунтуючись на принципі роботи флешок можна стверджувати, що інформація з неї не зникає безслідно. Якщо файли перестали відображатися у вікні комп'ютера або на екрані планшета, то вони нікуди не поділися з транзистора. Для вилучення даних розроблено безліч безкоштовних і платних програм, здатних по-різному успішності «відкопати» загублені файли. Але починати завжди варто з перевірки флешки на помилки утилітами операційної системи - можливо проблема не настільки критична для витрачання грошей на спеціальне програмне забезпечення. У більшості випадків відновлення даних можливо, якщо поверх вилучених файлів не записувалися нові.

Залишити коментар
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале

* - поля, обов’язкові для заповнення