067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en
За і проти ремонту жорсткого диска.

За і проти ремонту жорсткого диска.

26.12.2019 Категорія: Статті : 1267 : 1

Чому це в деяких випадках не доцільно?

 Якщо зламався вінчестер без потрібних на ньому даних, його слід міняти по гарантії.Якщо гарантії вже немає, тоді потрібно купувати новий і крапка!

Як кажуть, скупий платить двічі. Не слід довіряти свою безцінну інформацію пристрою, який вже Вас підвів!

 Ремонтувати можна тільки ті жорсткі диски, які можна привести в робочий стан (заміна плати контролера, заміна розьєма USB, проблема з firmware і тд) і надати після цього гарантію, хоча б на місяць. І коштує це значно менше,ніж купівля нового HDD, інакше немає сенсу.

Ремонт жорсткого диска Seagate 8TB

Ремонт жорсткого диска Seagate 8TB

 Ремонт Hard Disk Drive - повернення Вашого вінчестера наближеного до заводського стану з усуненням всіх дефектів і пошкоджень, які він має. Багато клієнтів плутають процес відновлення інформації та ремонт жорсткого диска. Це два різних процеси, відрізняються цілями, технологіями, послідовністю дій і доцільністю.

 Зазвичай, для ремонту такої техніки, існують в тому числі офіційні сервіси від виробника наприклад: Seagate, Western Digital, Toshiba, Hitachi.

Офіційного ремонту дисків не існує неспроста.Будь-яка проблема сучасного диска не дає можливості її усунути безслідно! Вони так сконструйовані виробником - якщо зламався, то можна тільки поміняти на новий!

Ремонт жорсткого диска Samsung

Ремонт жорсткого диска Samsung

 Для відновлення даних несправний диск приводиться тимчасово в стан, придатний для вичитування клієнтської інформації.Іноді для цього потрібно витратити один або декілька таких же дисків донорів на запчастини! І навіть це не можна назвати робочим пристроєм.

 Дані з нього відновлюються на спеціальному програмно-апаратному комплексі під чуйним контролем інженера і при його своєчасних маніпуляціях з носієм. Тільки порятунок інформації змушує цим займатися.

Програмно-апаратний комплекс PC-3000 Express

PC-3000 Express

  Є багато пристроїв, які ремонтувати неможливо або нерентабельно. Ми їх просто використовуємо, як диски донори або викидаємо.
Вони нічого не варті, крім сплачених за них грошей. Немає з кого вимагати їх ремонт.

Диски донори

Відновлення інформації з жорсткого диска

 В цьому і є унікальність цифрових носіїв - вони містять цінну для Вас інформацію, яку Ви туди записали.
Тому є ми, готові всупереч планам виробників, боротися за Ваші дані, якщо диск зламається. Але завдяки старанням тих же виробників, повністю і з гарантією повернути працездатність диску неможливо.

Відновлення інформації з жорсткого диска Western Digital

Відновлення інформації з жорсткого диска Western Digital

 Раз ми є, то можна нам ставити питання про ремонт жорстких дисків. Відбувається це від нестачі інформації про відновлення даних.

Будемо боротися з цим незнанням!

 Робіть завжди бекапи/копії, бережіть свою унікальну інформацію.Обов'язково знайте, куди можна звернутися, якщо прийде біда - і розкажіть своїм друзям та близьким.

Зберігайте собі пост! Діліться ним з друзями!
Це Ваша турбота про близьких!

Центр відновлення інформації Lviv Data Recovery вітає всіх з наступающими святами, бажаємо Вам в Новому році міцного здоровья, успіхів та надійних Вам цифрових носіїв.

Коментар
Андрій (Чернівці) 2019-12-27 10:52:00

Хлопці молодці, два рази поспіль врятували мою репутацію! Відновили мені 4 весілля + багато моїх фото та відео.Рекомендую всім своїм друзям.

Дякуємо Вам за довіру.

Залишити коментар
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале

* - поля, обов’язкові для заповнення