067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en
Повне відновлення файлів, папок з жорсткого диска

Повне відновлення файлів, папок з жорсткого диска

08.10.2020 Категорія: Статті : 2059 : 0

 HDD або іншими словами вінчестер, жорсткий диск - є основним цифровим пристроєм для зберігання даних. Без нього практично не можливо уявити сучасний комп'ютер. Це дуже складний компонент комп'ютера з максимально простим принципом роботи. Він здатний працювати роками, зберігаючи важливі файли. Коли з жорсткого диска зникає інформація, ми часто впадаємо в паніку. Адже на відформатированному або пошкодженому диску практично завжди буває щось дуже потрібне. Сімейні фотографії, комерційні документи, улюблені відеролики, стислі архіви ... Не варто нервувати, з появою сучасних технологій - відновити можна все, навіть після кількох форматування або ж серйозних механічних пошкоджень.

Жорсткий диск

Причини втрати важливих даних на HDD

До основних причин втрати інформації на жорсткому диску відносять:

1.Несправність плати
2.Поломка механіки
3.Випадкове видалення файлів/папок
4.Пошкодження пластин, вмісту MBR, файлової системи
5.Випадкове форматування

Але незважаючи на причину втрати інформації жорсткого диска, фахівці нашої компанії можуть відновити Ваші дані в найкоротші терміни. Нам під силу вирішення проблем будь-якої складності:

1. Втрата інформації при несправності блоку магнітних головок
2. При виникненні бед-блоків
3. В результаті руйнування логічної структури
4. Работа із заблокованим HDD
5. Після випадкового видалення
6. При відмові електроніки, пошкодження службової інформації

 Способів відновлення видалених файлів багато. Один з найпростіших - створення резервної копії. Але до неї, на жаль, вдаються не всі. І тоді на допомогу приходять спеціально розроблені програми для самостійного пошуку і відновлення. Навіть якщо ви непогано розбираєтеся в подібних утилітах, ми радимо звернутися за допомогою до професіоналів. Адже тестування сумнівного ПО може обернутися більшою проблемою, ніж просто відновлення інформації.

 Компанія Lviv Data Recovery з багаторічним досвідом впевнена, що видаленої інформації не існує і може запропонувати Вам декілька варіантів відновлення даних з жорсткого диска. Якщо ми маємо справу з вінчестерами великих обсягів з інтерфейсом SATA (Serial ATA) або PATA (IDE), краще використовувати продуктивний комплекс PC-3000 Express.

Це сучасне рішення сприяє не тільки відновлювати видалені файли. Ви можете вибірково відновлювати інформацію і зберігати її. Раціонально, швидко, безпроблемно відновити видалені файли, папки з жорсткого диска.

Увага!

  Не ускладнюйте ситуацію. Краще відмовтеся від ідеї самостійно відновити пристрій, оскільки непрофесійні дії будь-якого характеру можуть тільки погіршити ситуацію або зробити процес ремонту абсолютно неможливим. Наявність сторонніх звуків в процесі роботи з носієм, поява бед-блоків вимагає використання тільки спеціального устаткування і кваліфікованого досвідченого фахівця.

Залишити коментар
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале

* - поля, обов’язкові для заповнення