067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en
Відновлення даних - це наша професія і послуга

Відновлення даних - це наша професія і послуга

18.04.2019 Категорія: Статті : 550 : 0

Відновлення даних з накопичувачів - це наша професія і послуга, для надання якої у нас є все необхідне:

1.Кращі фахівці;
2.Безцінний досвід;
3.Професійне обладнання.
 

 У сучасному світі людина оточений величезними обсягами інформації, яку завдяки цифровим технологіям можна легко і зручно копіювати, зберігати і використовувати, коли це потрібно. Громіздкі фотоальбоми, бізнес-плани, папки з дизайнерськими розробками, улюблена музика, відеоролики тепер представлені у вигляді файлів різних форматів на цифровому накопичувачі.
 На жаль, навіть самі надійні пристрої не захищені від поломок і дають збій, що тягне за собою втрату інформації або проблеми з доступом до файлів. Рішення таких завдань - справа наших майстрів, які з повною відповідальністю гарантують успішне відновлення втрачених даних.

 Алгоритм надання послуг з відновлення інформації з носіїв

 При виникненні проблем з доступом до файлів на цифровому накопичувачі, негайно зверніться за допомогою до фахівців сервісного центру. Кваліфіковані фахівці визначать складність поломки і варіанти вирішення проблеми. Робота буде виконана в обумовлені з замовником терміни. Після виконань послуги з відновлення файлів інформація буде скопійована на інший носій. Оплата послуги проводиться після перевірки наявності всіх необхідних файлів.

 Центр відновлення інформації працює з різними носіями:

Карти пам'яті будь-яких форматів;
USB Flash Drive, відомі як флешки або USB-накопичувач;
CD і DVD диски;
Зовнішні жорсткі диски;
SSD-накопичувачі;
Жорсткі диски з інтерфейсом SAS, SATA, ZIF, ATA, CF.
 

 Тип пристрою, в якому розміщується носій, також не має значення. Фахівці центру майстерно вирішать питання відновлення даних з ПК, нетбука, ноутбука, відеореєстратора, фото і відеокамер, камер відеоспостереження та інших.

 Незалежно від того, що стало причиною видалення файлів - випадкове форматування або проблеми з функціонуванням - кваліфіковані співробітники центру допоможуть відновити втрачену інформацію і налагодити роботу носія. Наші фахівці беруться за надання послуги незалежно від виду операційної системи і категорії файлів.

Гарантія конфіденційності

 Співпраця з Центром відновлення інформації гарантує швидку діагностику неполадок, визначення причини втрати інформації і вибір оптимальних способів відновлення файлів. Наші клієнти можуть повністю довіритися співробітникам центру, так як повна конфіденційність і захист - основне і незаперечне правило нашого центру.

Терміни виконання робіт

Терміни виконання послуг обумовлюються індивідуально в кожному випадку. Тому, якщо горять терміни здачі замовлення, вам завтра презентувати виконаний проект або виступати на нараді, а ваш носій підло підвів, безповоротно проковтнувши всі дані, звертайтеся і ми врятуємо ситуацію.

Важливо!

 Не ускладнюйте ситуацію, що склалася. Відмовтеся від ідеї самостійно відновити дані, оскільки непрофесійні дії будь-якого характеру можуть тільки ускладнити ситуацію або зробити процес відновлення абсолютно неможливим. Наявність сторонніх звуків в процесі роботи з носієм, поява бед-блоку вимагає лише використання спеціального обладнання та кваліфікованого досвідченого фахівця.

 Цінова політика

 Центр відновлення даних пропонує послуги за досить вигідними цінами. Цінова політика приємно дивує наших клієнтів. Базова ціна на послуги, що надаються може варіюватися в кожному окремому випадку в залежності від певних чинників:

1.Вид носія;
2.Обсяг накопичувача;
3.Вид поломки;
4.Складність несправності;
5.Обсяги інформації, кількість файлів, які вимагає відновити;
6.Терміновість виконання робіт.
 

Найбільш часто до нас звертаються з такими проблемами:

Відновлення даних на ноутбуці
 

 Це одна з найбільш поширених проблем, оскільки пристрій часто переміщається, що веде до його зносу, падіння або механічних пошкоджень. Таким чином, збої в роботі трапляються і з жорстким диском. Як правило, в ноутбуках зберігається цінна і дуже важлива інформація. При проблемах надають допуск файлів, фахівці центру відновлять дані протягом обумовлених термінів з будь-яких портативних пристроїв.

Відновлення файлів з USB Flash Drive і Memory card
 

 Флешки та карти пам'яті дозволяють легко скопіювати, зберегти і перемістити дані з одного пристрою на інший без труднощів. Але досить часто користувачі ненавмисно видаляють вміст накопичувача або з носія зникають окремі файли і папки в зв'язку з вірусними атаками або виходом з ладу флеш-накопичувача. Професіонали нашого центру відновлять як окремі дані, так і всю загублену інформацію, використавши для цих цілей професійне обладнання.

Відновлення з CD і DVD
 

Якщо дані типи носіїв не підлягають використанню, але вони містять важливі для користувача відео, фотофайли або документи, не варто завчасно засмучуватись.Наші майстри - справжні чарівники і здатні повернути втрачені дані навіть в самих, здавалося б, безуспішних випадках.

У нас є все для надання якісних послуг з відновлення інформації на цифрових носіях.

Залишити коментар
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале

* - поля, обов’язкові для заповнення