067-991-23-38
066-554-17-29
office@datarecovery.net.ua
Працюємо з 8:00 до 18:00 Пн - Пт. Вихідний: Сб, Нд
uk ru en
Відновлення інформації з жорсткого диска Seagate ST3500312CS.

Відновлення весілля з HDD Seagate ST3500312CS.

17.04.2019 Категорія: Статті : 816 : 0

Один з найстрашніших снів будь-якого фотографа і відео оператора, це коли виходить з ладу жорсткий диск на якому було декілька не відданих клієнтських весіль.

Відновлення інформації з жорсткого диска Seagate 500GB

Таке трапилося з одним з наших клієнтів.
 

Жив був у клієнта жорсткий диск Seagate ST3500312CS, який вірою і правдою служив йому багато років. Але одного разу диск почав давати збої, саме в той час коли на ньому була цінна інформація. Доступу до інформації у клієнта вже не було, диск визначався системою на короткий час, і пропадав. Власник диска був в шоці, тому що в голові собі вже прокручував що буде говорити людям, яким повинен віддати весільні фото і відео.

 Від безсилля самому вирішити цю проблему, власник диска вирішив звернутися в найближчий комп'ютерний сервіс за допомогою. Там хлопці пообіцяли зробити все можливе. Тиждень тестування диска різними програмами, позитивного результату це не дало.
 Клієнт від безнадійності, вирішив відправити диск нам по Новій пошті, з надією на те, що хоч щось можна буде ще врятувати.

 Отримавши HDD поштою, ми зробили діагностику і виявили на диску велику кількість бед секторів (пошкоджених секторів було б в рази менше, якщо диск не сканують різними утилітами).
Для того щоб диск ще більше не псував собі поверхню bad- блоками, ми вирішили внести коректування в службову зону жорсткого диска. І після цього почали робити секторну копію всього диска на програмно-апаратному комплексі PC-3000.
  

 На все про все у нас пішло 5 днів на створення секторної копії на наш диск приймач, і 1 день на аналіз файлової системи диска, і наш клієнт отримав відновлену інформацію. А молодята свої весільні фото і відео.

 На цей раз нашому клієнту пощастило, нам вдалося відновити всі дані з його носія. Весілля віддана в повному обсязі замовникам!
 Якщо у Вас раптом трапилася подібна ситуація, не рекомендуємо Вам робити будь-які операції з диском (сканувати пошкоджений носій різними програмами для тестування - ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ), а звернутися до нас в сервіс, де Вам максимально якісно відновлять Вашу втрачену інформацію.

Залишити коментар
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале

* - поля, обов’язкові для заповнення